Argentina alistas muretult Senegali

Luis Scola (vasakul) heitlemas Senegali mängijatega.
Luis Scola (vasakul) heitlemas Senegali mängijatega. Foto: SCANPIX

Hispaanias toimuval korvpalli MMil sai täna järjekordse võidu Argentina, kes alistas 81:46 Senegali.

Avaveerandi võitis Argentina 20:15, aga juba poolajaks oli seis 41:24. Kui kolmandal veerandajal suutsid argentiinlased visata vaid 12 punkti Senegali 14 vastu, siis viimasel kümnel minutil pandi oma paremus jälle maksma: ise visati 28 silma ja Senegalil lasti visata vaid kaheksa.

Argentina parimana viskas Luis Scola 22 punkti, Senegali parimaks oli 11 silmaga Gorgui Dieng.

Hetkel on Argentina seitsme punktiga B-alagruppi juhtimas, Senegal on kolmandal kohal.