Kreeka alistas Horvaatia ja jätkab täiseduga

Kreeka treener Fotios Katsikaris võis tänase mängu järel oma hoolelaustega rahule jääda. Foto: SCANPIX

Korvpalli MMil võttis oma neljanda võidu Kreeka, kes oli täna 76:65 parem Horvaatiast.

Kreeklased võitsid avaveerandi 16:14, aga olid poolajaks juba ees 36:23. Kuigi nii kolmandal kui neljandal veerandajal suutsid horvaatlased visata kreeklastest ühe punkti rohkem, kuulus võit siiski Kreekale.

Võitjate poolt viskasid Kostas Papanikolau ja Kostas Kaimakoglu mõlemad 14 punkti, Horvaatia suurimaks korvikütiks oli 20 silmaga Bojan Bogdanovic.

Kreeka on seni võitnud kõik neli kohtumist ja hoiab B-alagrupis esikohta, Horvaatial on kirjas kaks võitu ning kaks kaotust ja hetkel ollakse sellega neljandal ehk viimasel edasipääsukohal.