Brasiilia võttis Egiptuse üle suure võidu

Brasiilia ja Egiptuse mäng.
Brasiilia ja Egiptuse mäng. Foto: SCANPIX

Korvpalli MMil alistas juba edasipääsu kindlustanud Brasiilia tänases viimases alagrupivoorus kokkuvõttes kõik mängud kaotanud Egiptuse 128:66.

Brasiilia oli avaveerandi järel juba 37:10 juhtimas, poolajaks oli seis 67:23. Kuigi kolmandal veerandajal suutsid egiptlased visata Brasiiliast ühe punkti rohkem - vastavalt 25 ja 24 - jätkus viimasel veerandajal mäng taas brasiillaste taktikepi all ja nii vormistati kokkuvõttes suur 128:66 võit.

Võitjate poolt viskas Leandrinho Barbosa 22 punkti, Egiptuse parimaks oli 16 silma visanud Ibrahim Elgammal.

Kuigi Brasiilia on juba edaispääsu kindlustanud, selgub A-alagrupi täpne järjestus pärast kõiki tänaseid kohtumisi. Egiptus jäi kindlalt alagrupis viimaseks.