USA lõpetas alagrupiturniiri võiduga Ukraina üle

Ukraina ja USA kohtumine.
Ukraina ja USA kohtumine. Foto: SCANPIX

Hispaanias toimuval korvpalli MMil lõpetas alagrupiturniiri täiseduga USA, kes tänases viimases kohtumises alistas 95:71 Ukraina.

Ukrainlased alustasid kohtumist kindlamalt ja olid esimese kümne minuti järel juhtimas 19:14. Teisel veerandajal asusid ameeriklased tõsisemalt mängima ja poolajaks olid nad juba juhtimas 44:32. Teisel poolajal enam Ukrainal ennast üllatada ei lastud ja nii võtsid ameeriklased 95:71 võidu.

USA poolt panustas James Harden 17 punktiga, ukrainlaste parim oli 15 punktiga Slava Kravtsov.

USA lõpetas alagrupiturniiri viie võiduga, Ukraina sai kaks võitu ja kolm kaotust. Lõplik edasipääsejate paremusjärjekord selgub tänaõhtuste mängude järel.