Kreeka alistas Argentina ja sai alagrupis kindla esikoha

Argentina ja Kreeka kohtumine.
Argentina ja Kreeka kohtumine. Foto: SCANPIX

Hispaanias toimuval korvpalli MMil lõppes täna alagrupiturniir ning selgusid kõik edasipääsejad. B-alagrupi viimases kohtumises jagasid omavahel kohti Kreeka ja Argentina, mängu võitis 79:71 Kreeka.

Kreeka eduseis oli poolajaks kümme punkti, kui tablool oli seis 28:18. Kolmandal veerandajal suudeti vahet veidi suurendada ja nii oli enne viimast kümmet minutit skooriks 46:33. Viimasel veerandajal suutsid argentiinlased küll vahet vähendada, aga kreeklased ei andnud edu käest ja võtsid oma viienda võidu.

Võitjate parimana viskas Nick Calathes 18 punkti, Argentina poolt vastas Luis Scola 17 punktiga.

B-alagrupist pääsesid vastavas paremusjärjestuses edasi Kreeka (5/0), Horvaatia (3/2), Argentina (3/2) ja Senegal (2/3), alagrupiturniiri järel on MM läbi Puerto Rico (1/4) ja Filipiinide (1/4) jaoks.