Itaalia alistas Conte debüütmängus Hollandi, Prantsusmaa võitis Hispaaniat

Ciro Immobile (sinises) kohtumises Hollandi vastu
Ciro Immobile (sinises) kohtumises Hollandi vastu Foto: SCANPIX

Eile toimunud jalgpalli sõpruskohtumistes läksid vastamisi mitmed tippkoondised, kui Itaalia alistas koduväljakul 2:0 Hollandi ja Prantsusmaa oli 1:0 üle Hispaaniast.

Itaalia asus kohtumist hollandlaste vastu juhtima juba 3. minutil, kui täpne oli Ciro Immobile. Kuus minutit hiljem sai Hollandi mängumees Bruno Martins Indi punase kaardi ning Daniele De Rossi realiseeris penalti.

Tegemist oli Itaalia uue peatreeneri Antonio Conte esimese kohtumisega rahvuskoondise eesotsas. Esimese suurüllatuse valmistas Conte juba koondise nimekirja avaldades, kuna sinna ei mahtunud ründaja Mario Balotelli.

Prantsusmaa ainsa värava hispaanlaste vastu lõi Loic Remy, kes oli täpne 74. minutil.