Neymar (nr 10) võitleb palli pärast Ecuadori poolkaitsja Renato Ibarraga.
Neymar (nr 10) võitleb palli pärast Ecuadori poolkaitsja Renato Ibarraga. Foto: SCANPIX

Brasiilia jalgpallitäht Neymar demonstreeris maavõistlusmängus Ecuadoriga, et eksimusi tuleb ette ka parimatel. Nimelt ei suutnud ründaja teise poolaja alguses palli mõnelt meetritlt täiesti tühja väravasse saata.

Neymari löök tabas latti ja sealt põrkas pall uuesti ründajale ette, kuid Neymar ei saanud sellele pihta. Eksimus ei läinud talle siiski kalliks maksma, sest Brasiilia võitis tänu Williani 31. minuti väravale kohtumise 1:0.