Rannajalgpallikoondis kaotas Valgevenele ja minetas võimaluse pääseda MMile

Rannajalgpall.
Rannajalgpall. Foto: Ants Liigus / Pärnu Postimees

Eesti rannajalgpallikoondis tuli Valgevene vastu rongi alt välja ja domineeris asjade kulgu, kuid pidi lõpuks kaotusevalu tunnistama ja seega enam võimalust MMile pääseda ei ole.

Eile Itaaliale 3:8 kaotanud Eesti vajas täna kindlasti võitu, kuid leidis end juba avakolmandiku järel 0:2 kaotusseisust. Seejärel haarati aga ohjad ja järgnevatel kolmandikel jõuti viigini, vahendas Soccernet.ee.

Teisel kolmandikul vähendas kapten Kristian Marmor kaotusseisu minimaalseks, viimase tosina minuti keskel lõi Marko Truusalu aga viigivärava. Samal kursil aga jätkata ei suudetud, Valgevene vastas kiiresti kohtumise viimase tabamusega ja võttis 3:2 võidu.

Edasipääsulootused minetanud eestlased kohtuvad homme kell 13.45 algavas mängus Poolaga.