Sidorenkovi klubi avas võiduarve

Andrei Sidorenkov (sinises) mängus Albaania vastu
Andrei Sidorenkov (sinises) mängus Albaania vastu Foto: Artur Sadovski

Jalgpallur Andrei Sidorenkovi koduklubi SönderjyskE sai Taani kõrgliiga teises voorus kirja esimesed punktid, alistades võõrsil 2:1 Nordsjällandi.

Kõik väravad löödi teise poolaja keskel lühikese perioodi jooksul, kui Nordsjälland asus 68. minutil juhtima ning SönderjyskE pööras skoori ümber vaid seitsme minutiga. Sidorenkov alustas põhikoosseisus ning vahetati puhkama 73. minutil 1:1 viigiseisul, vahendab Soccernet.ee.

Uue hooaja esimese võidu koduliigas sai eilekirja ka Ukrainas palliva Sergei Zenjovi koduklubi Lvivi Karpatõ, alistades kodus 1:0 Zaporižžja Metalurgi, aga Eesti ründaja pisivigastuse tõttu kohtumises kaasa ei teinud.