Tallinna Maratoni poolmaratoni võitis Jacob Yator

Jacob Yator (nr 2).
Jacob Yator (nr 2). Foto: Martin Ilustrumm

Tallinna Maratoni poolmaratoni võitis keenialane Jacob Yator ajaga 1:05:37. Kokku registreerus poolmaratonile 2994 jooksjat.

Esikohast jäi napilt ilma lätlane Janis Girgensons, kes ajaga 1:05.39 platseerus Yatori järel teisele kohale. Üldarvestuses tuli kolmandaks lätlane Valerijs Zolnerovics, kes läbis poolmaratoni ajaga 1:05.50. Tema järel finišeeris parima eestlasena Roman Fosti (1:06.15).

Naiste arvestuses oli poolmaratoni kiireim lätlanna Jelena Prokopcuka, kes ajaga 1:12.29 jäi üldarvestuses seitsmendaks.