Uued mehed tõid Manchester Unitedile hooaja esimese võidu

Angel Di Maria (vasakul) ja Wayne Rooney
Angel Di Maria (vasakul) ja Wayne Rooney Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai neljandas mänguvoorus esimese võidu kirja tunamullune meisterklubi Manchester United, kes oli kodus 4:0 üle QPRist.

Unitedi poolelt tegid silmapaistva esituse suvel meeskonnaga liitunud Angel Di Maria ja Ander Herrera. Di Maria avas mänguskoori 24. minutil, 12 minutit hiljem sai jala valgeks Herrera. Esimese poolaja lõpus lõi kodumeeskonna kolmanda värava Wayne Rooney.

Teise poolaja keskel andis Di Maria suurepärase söödu Juan Matale, kes lõppskoori vormistas.

Unitedi eest tegi debüüdi ka ründaja Radamel Falcao, kes sekkus vahetusest 67. minutil. Mängu lõpu eel on Unitedil väljakul võimas ründeliin, kuhu kuulus lisaks Rooneyle, Falcaole ja Di Mariale ka Robin van Persie.

Liigatabelis hoiab United 5 punktiga üheksandat kohta. Liider on kõik mängud võitnud Chelsea (12 punkti). Teisel kohal on 10 punktiga Aston Villa, kolmas 9 punkti kogunud Swansea City.