Postimees| E24| Eesti Kaart| Ilm| Sport| Tarbija24| Elu24| Naine24| Soov| Reporter| Õhtuleht| Kanal2
Tallinna Postimees| Tartu Postimees| Pärnu Postimees| Sakala| Virumaa Teataja| Järva Teataja| Valgamaalane
Prindi | Saada sõbrale
Niki Lauda
1/1

Niki Lauda

foto: Scanpix

foto
http://f4.pmo.ee/f/2009/04/23/167374t20h5581.jpg
http://f2.pmo.ee/f/2009/04/23/167374t41h507f.jpg
Niki Lauda
Scanpix
http://f1.pmo.ee/f/2009/04/23/167374t40h8620.jpg

Endine F1-sarja sõitja: miks ei lastud Massal võita?

26.07.2010 17:21

Kommenteeri | Prindi

 

Endine Ferrari vormel-1 meeskonna sõitja ja kolmekordne maailmameister Niki Lauda avaldas, et Saksamaa etapil juhtunu oli «kõige rumalam asi», mis tema endise tiimiga juhtunud on.

 

Ferrari andis käsu Saksamaa etapil liidripositsioonil olnud Felipe Massal tiimikaaslane Fernando Alonso mööda lasta.

Lauda rääkis Daily Mailile, et ei mõista meeskonna otsust. «See oli kõige rumalam otsus, mida ma Ferrarilt näinud olen,» rääkis Lauda. «Miks nad tegid seda? Nad poleks pidanud seda tegema, sest MM-sarjas on veel kaheksa etappi. Miks ei antud Massale võimalust võita, aasta pärast seda, kui ta oleks võinud kaotada oma elu?»

Ühtlasi kritiseeris Lauda ka Alonso tegutsemist, sest too ei julgenud pärast etappi tunnistada, et meeskond andis selle korralduse. «Ma pole kunagi ühtki sõitjat kuulnud sellist jama ajamas. Tal pole üldse iseloomu,» sõnas Lauda.

Toimetas Ann Hiiemaa

VAATA SIDUSTEEMADE KATALOOGE
REKLAAM

Lisa oma kommentaar

Nimi:

E-post:

NB! Vaata kommenteerimise tingimusi
Soovin moderaatoriks kandideerida

Arhiiv
«    »  «    »
ETKN RLP