Meistrite liiga: Bayern alistas lõpuminuti väravast Man City

Jalgpalli Meistrite liigas jätkati täna alagrupiturniiri esimese vooruga ning mängudeõhtu eeldatavalt oodatuimas kohtumises alistas Müncheni Bayern 1:0 eelmise hooaja Inglismaa meistri Manchester City. Võiduvärava lõi seejuures viimasel mänguminutil Jerome Boateng. Õhtu suurimate skooride eest hoolitsesid Porto ning City ja Bayerniga samasse alagruppi kuuluv AS Roma, kes alistasid vastavalt 6:0 Borissovi BATE ja 5:1 Moskva CSKA. Londoni Chelsea pidi leppima 1:1 viigiga Schalke vastu ning PSG naaseb sama tulemusega Amsterdamist, kus viigistati Ajaxiga. Barcelona sai kodus napilt 1:0 jagu APOEList.

Tänased mängud Meistrite liigas:

E-alagrupp:

AS Roma – Moskva CSKA 5:1

6. Juan Manuel Iturbe, 10., 31. Gervinho, 20. Maicon, 50. ov. Sergei Ignaševitš - 82. Ahmed Musa

FC Porto – Borissovi BATE 6:0

5., 32., 57. Yacine Brahini, 37. Jackson Martinez, 61. Adrian Lopez, 76. Vincent Aboubakar

Bilbao Athletic – Donetski Šahtar 0:0

Mängude käigud:

Mängud on alanud!

City kaitseliin alustab kohe esimesel minutil suure puterdamisega ja Müller mängib väravavahist mööda, kuid ei saa tühjale väravale pihta ja lööb hoopis küljevõrku!

AS Roma - Moskva CSKA 1:0

Roma asub kiirelt kodus juhtima, kui 7. minutil on täpne Juan Iturbe!

Porto - BATE 1:0

Kiire juhtvärava lööb kodus ka Porto, selle autoriks on Yacine Brahimi.

AS Roma - Moskva CSKA 2:0

Roma asub 10. minutiks juba kahe väravaga juhtima, kui täpne on Gervinho.

Chelsea - Schalke 1:0

Ka Londoni Chelsea alustab hoogsalt, 11. minutil saadab Cesc Fabregas väravasse Eden Hazardi söödu.

Ajax - PSG 0:1

Võõrsil suudab täna esimesena väravatearve avada PSG, kuid Edinson Cavani tagasipõrkunud palli võrku lööb.

Bayerni ja City mäng on alanud mõlemapoolsete võimalustega, kuid veerandtunnise mängu järel on parim endiselt Thomas Müllerile kohe avasekunditel avanenud šanss.

Mülleril avaneb 19. minutil hea võimalus peaga skoor avada, kuid Joe Hart teeb suurepärase tõrje!

AS Roma - CSKA 3:0

Üle tüki aja taas Meistrite liigas mängiv Roma naudib seda kogu hingest ning 20. minutil lööb Maicon juba kolmanda värava!

Hartilt veel üks imeline tõrje, seekord Götze löögile.

City vasturünnakul mängib ennast ohtlikult löögile Džeko, pall keerab tagumisest postist napilt mööda.

Barcelona - APOEL 1:0

Barcelona avab samuti väravatearve, Gerard Pique saadab 28. minutil peaga väravasse Lionel Messi tsenderduse.

AS Roma - CSKA 4:0

Roma ei kavatsegi hoogu maha võtta, Gervinholt juba teine värav ja seis on poole tunni järel 4:0!

Porto - BATE 2:0

Eduseisu kasvatab ka Porto, oma teise värava lööb Yacine Brahimi.

Lewandowski mängitakse taas Hartiga silmitsi, kuid löök läheb jälle küljevõrku.

Porto - BATE 3:0

Ka Porto tahab kõik avapoolajaga selgeks teha, Jackson Martinez lööb 37. minutil kolmanda värava.

Vahelduseks peab väljaku teises otsas hiilgama ka Manuel Neuer, kes tõrjub lati alt Bacary Sagna pealöögi.

Avapoolaeg läbi!

Teine poolaeg on kõikides mängudes alanud!

AS Roma - CSKA 5:0

Roma jätkab moskvalaste lammutamist, viienda värava lööb 51. minutil CSKA kaitsja Sergei Ignaševitš oma võrku.

Porto - Bate 4:0

Portugallased ei taha kuidagi Romast maha jääda ning mängudeõhtu esimese kübaratriki saab kirja Brahimi.

Porto - Bate 5:0

Ning ongi Porto Romale järele jõudnud, viienda värava lööb Adrian!

Chelsea - Schalke 1:1

Schalke viigistab Chelsea vastu seisu, täpne on meeskonna suurim ründetäht Klaas-Jan Huntelaar!

Ajax - PSG 1:1

Lasse Schöne kaunis karistuslöök 74. minutil viigistab seisu!

Porto - BATE 6:0

Porto hävitustöö valgevenelaste vastu jätkub, kuuenda värava lööb Vincent Aboubakar.

Veerand tundi enne Bayerni-City mängu lõppu on seis endiselt 0:0, Cityt on korduvalt päästnud väravavaht Joe Hart.

Maribor - Sporting 0:1

Ka Sloveenias avatakse lõpuks skoor, kui kauni soolovärava lööb Nani.

Arjen Robben teeb pika soolo, jõuab karistusalasse ja kukub väga dramaatiliselt, aga kohtunik penalti nõudmisest välja ei tee. Telekordused näitavad, et põhjendatult, sest tegu oli taas Robbenile omase näitekunstiga.

AS Roma - CSKA 5:1

Moskvalaste must õhtu muutub natukenegi helgemaks, kui Ahmed Musa saab vähemasti auvärava kirja.

Terav kauglöök Boatengilt, ent Hart särab taas.

Bayern - Man City 1:0

Bayern saab viimasel minutil ikkagi oma tahtmise, kui Boateng saadab karistusala joonelt palli väikese rikošeti abiga täpselt posti kõrvale ja Hart on seekord võimetu!

Agüero saab veel šansi viigistada, kuid lööb mööda!

Maribor - Sporting 1:1

Sloveenia klubi saab ikkagi punkti kätte, kui teisel lisaminutil on täpne Luka Zahovic!