Purje koduklubi teenis hilisest ärkamisest hoolimata kaotuse

Ats Purje (esiplaanil) Turu Interi särgis.

Eesti jalgpallikoondislane Ats Purje ja tema tööandja Kuopio Palloseura ei saanud FF Jaro vastu kuidagi minema ja kuigi lõpus läheneti jõuliselt, ei suudetud viiki püüda.

KuPS ei suutnud võõrsil kuidagi käima saada ja leidis end juba esimese pooltunniga 0:3 kaotusseisust, kuid ärkas teisel poolajal ellu ja vähendas 67. minutil kaotusseisu 1:3 peale, vahendas Soccernet.ee.

Viis minutit hiljem jäi Jaro vähemusse ja tärkas lootusekiir, kuid täismängu kaasa teinud Purje ja kaaslased ei suutnud enamat kui üleminutite teine värav ja 2:3 kaotus.

KuPS on neli vooru enne hooaja lõppu eurokohtadest kaheksa punkti kaugusele vajunud, kusjuures viimasest neljast mängust on teenitud vaid kolm punkti. Hetkel hoitakse tabelis viiendat kohta.