Klavan ja Augsburg teenisid Bundesliga teise võidu järjest

Ragnar Klavan (paremal)
Ragnar Klavan (paremal) Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpallimeistrivõistlustel teenis täna kolm võidupunkti Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi FC Augbsurg, kes alistas koduväljakul 4:2 Bremeni Werderi.

3. minutil asus Werder kohtumist Davie Selke tabamusest juhtima. 14. minutil Daniel Baier viigistas seisu ning esimese poolaja kolmandal üleminutil viis meeskonna kapteni Paul Verhaeghi täpne penalti Augsburgi juhtima.

56. minutil viigistas Franco Di Santo penaltist seisu, kuid Tobias Werneri 77. ja Tim Matavži kolmanda üleminuti tabamused tõid Augsburgile koduväljakul 4:2 võidu. Klavan tegi taaskord kaasa terve kohtumise.

Teise võidu järjest teeninud Augsburg tõusis turniiritabelis kuue punktiga seitsmendale kohale. Siiski on mitmel meeskonnal veel hooaja neljas kothumine pidamata.