Liverpool sai Inglismaal valusa kaotuse

Mario Balotelli ei suutnud Liverpooli võidule aidata.
Mario Balotelli ei suutnud Liverpooli võidule aidata. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel pidi täna kaotuse vastu võtma eelmise hooaja hõbemedalimeeskond Liverpool, kes jäi võõrsil 1:3 alla West Ham Unitedile.

West Ham asus kothumist 2. minutil Winston Reidi tabamusest juhtima ja 7. minutil kasvatas skoori Diafra Sakho. 26. minutil lõi Liveprooli poolelt Raheem sterling ühe värava tagasi, kuid 88. minutil vormistas West Hami 3:1 võidu Morgan Amalfitano.

West Ham tõusis turniiritabelis 7 punktiga 8. kohale. Liverpool on 6 silmaga 10. Liider on ühe kohtumise vähem pidanud Londoni Chelsea 12 punktiga.