Käit lõi Fulhami eest esimese värava

Mariel Gregor
Mattias Käit.
Mattias Käit. Foto: Erakogu

Juuli algul ametlikult Fulhami jalgpalliakadeemiasse siirdunud Mattias Käit lõi Inglismaal oma esimese liigavärava, aidates oma koduklubi 2:1 võiduni Norwichi U-18 meeskonna vastu.

Kogu kohtumise kaasa teinud Käit alustas mängu väga teravalt, kui juba teisel minutil võitis U-17 koondislane keskväljal palli ning algatas rünnaku, mis päädis Aaron Redfordi väravaga, vahendab Soccernet.ee.

35. minutil sai Eesti poiss ka ise jala valgeks, kui saatis palli väravavahile püüdmatult allanurka ning tegi seisuks 2:0.

Kolm minutit enne poolaega lõi Inglismaa U-17 koondislane Todd Cantwell küll Norwichi noorte eest ühe tagasi, aga kuna teisel kolmveerandtunnil enam väravaid ei nähtud, siis kirjutasidki Fulhami noored 2:1 võiduga tabelisse kolm võidupunkti.