Lampard lõi Chelsea vastu värava ja tõi ManCity’le viigi

Meeskonnakaaslased Frank Lampardi õnnitlemas.
Meeskonnakaaslased Frank Lampardi õnnitlemas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel mängisid Manchester City ja Londoni Chelsea esimese koduväljakul 1:1 viiki.

Põnevamad sündmused leidsid aset teisel poolajal, kui esmalt sai Pablo Zabaleta 66. minutil teise kollase kaardi ja nii jäi City arvulisse vähemusse. Selle olukorra kasutas Chelsea oskuslikult ära, kui vahetusest sekkunud Andre Schürrle viis Londoni klubi juhtima.

Seejärel saatis City väljakule Chelsea legendi Frank Lampardi, kes viigistas kohtumise seisu 85. minutil. James Milnerilt hea söödu saanud Lampard edestas karistusalas endist võistluskaaslast John Terry’t ja 1:1 oli tõsiasi.

Teises samal ajal toimunud kohtumises alistas Crystal Palace võõrsil 3:2 Evertoni.

Chelsea jätkab turniiritabelis 13 punktiga liidrina. Teisel kohal on Southampton 10 ja kolmandal Aston Villa samuti 10 punktiga. Manchester City on 8 silmaga kuues.