FC Barcelona jätkas hooaega võimsa võiduga

Neymar tähistamas Levante vastu löödud väravat.
Neymar tähistamas Levante vastu löödud väravat. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel on tänavust hooaega suurepäraselt alsutanud FC Barcelona, kes teenis hooaja neljandas voorus neljanda võidu, kui võõrsil alistati Levante 5:0.

Kohtumise skoori avas 34. minutil Neymar, 44. minutil suurendas nende eduseisu Ivan Rakitic, 57. minutil jõudis väravani Sandro Ramirez, 64. minutil Pedro ja matši lõppskoori vormistas Lionel Messi 77. minutil.

41. minutil saadeti punase kaardiga väljakult ära Levante kaitsja Loukas Vyntra, eemaldamisele järgnenud penaltil eksis aga Barcelona superstaar Messi.

Barcelona jätkab nelja vooru järel Hispaania liigas 12 punktiga liidrina, teine on Sevilla 10 ja kolmas Madridi Atletico 8 silmaga, Madridi Real on 6 punktiga 7.