Vassiljevi koduklubi pääses dramaatiliselt edasi

Mariel Gregor
Konstantin Vassiljev Gliwice Piasti särgiga

Eesti koondise jalgpalluri Konstantin Vassiljevi koduklubi Gliwice Piast edenes Poola karikasarjas 1/8-finaali, alistades pärast viigiga lõppenud normaalaega Pulawy Wisla penaltiseerias 4:3.

Poola esiliigas viimast kohta hoidev Pulawy läks kohtumist juba kuuendal minutil juhtima, kui täpne oli Konrad Nowak, vahendab Soccernet.ee. Meistriliiga 11. meeskond Gliwice viigistas matš vaid kolm minutit enne lõppu, kui penaltipunktilt oli täpne Wojciech Kedziora.

Järelejäänud normaal- ega lisaajal võrke rohkem ei sahistatud, mis tähendas, et edasipääseja tuli selgitada 11-meetri karistuslöökide abil. Seal oli kindlam Gliwice. Traumast taastuv Vassiljev meeskonna koosseisu ei kuulunud.