Žalgiris sai hooaja avamängus võimsa võidu, Vene panustas lauapallidega

Siim-Sander Vene Eesti koondise särgis.
Siim-Sander Vene Eesti koondise särgis. Foto: Liis Treimann / Postimees

Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgiris alustas täna Leedu liiga uue hooajaga, kui koguni 93:59 alistati Nevežise meeskond. Vene seekord skoori ei teinud.

Žalgiris võitis juba avaveerandi 24:12, poolajaks oli seis 38:28. Kolmandal veerandajal tegid Kaunase mehed aga korralikku purustustööd ja kui ise visati 34 silma, siis Nevežise meestel lasti skoorida vaid 15 punkti. Ka viimane veerandaeg kuulus Žalgirisele ja nii võeti kokkuvõttes võimas 93:59 võit.

Vene sai mängu aega 13 ja pool minutit, seekord ta skoori ei teinud, kuid võttis neli lauapalli. Võitjate parimana panustas Lukas Lekavicius 20 punktiga, Nevežise suurimaks skooritegijaks oli 22 silmaga Roderick Rodney Camphor.