Ibrahimovicita mänginud PSG sai vajaliku võidu

Pariisi Saint-Germaini mängijad.
Pariisi Saint-Germaini mängijad. Foto: SCANPIX

Mõnetises madalseisus olev Pariisi jalgpalli suurklubi Saint-Germain teenis ilma suurima staari Zlatan Ibrahimovicita võõral väljakul vajaliku 2:0 võidu.

Viimasest kolmest mängust vaid viikidega leppinud PSG sai taas võidurõõmu maitsa, kui alistati Ligue 1 uustulnuk Caen. Valitsev meister alustas kohtumist aktiivselt ja värav ei lasknud end kaua oodata, 18. minutil saatis palli võrku Lucas Moura, vahendas Soccernet.ee.

Omad võimalused tekkisid ka Caenil, kuid sihile siiski ei jõutud. Lõppseisu 2:0 vormistas Marquinhose tabamus 56. minutil. Tänavusel hooajal juba viis tabamut kirja saanud Zlatan Ibrahimovic pidi kannavigatuse tõttu kohtumise vahele jätma.