Meeritsa koduklubi tuli välja kaheväravalisest kaotusseisust

Marko Meerits.
Marko Meerits. Foto: Rene Suurkaev

Eesti jalgpallikoondise väravavaht Marko Meerits ja tema tööandja Emmen tegid eile õhtul Hollandi esiliigas korraliku tagasituleku, kui Amsterdami Ajaxi duubelmeeskonna vastu saadi 0:2 kaotusseisust 2:2 viik.

18-aastased Kenney Tete ja Robert Muric olid haavavad alates 33. minutist, lüües seejärel 120 sekundiga Meeritsa selja taha kaks palli, vahendab Soccernet.ee.

Kohe teise poolaja alguses virutas aga Emmen ühe värava tagasi ning 83. minutil tõi Alexander Bannink penaltipunktilt taboole viiginumbrid. Meerits tegi kaasa tavapäraselt kõik minutid.

Liigatabelis on Emmen hetkel 10 punktiga üheksas ja Jong Ajax samade silmadega 11. kohal. Lähikonkurentidel on siiski selle vooru lahingud veel pidamata.