Kalju alistas pingelises heitluses Flora

FC Flora (rohelises) ja Nõmme Kalju vaheline kohtumine.
FC Flora (rohelises) ja Nõmme Kalju vaheline kohtumine. Foto: Toomas Tatar

Eesti jalgpallimeistrivõistluste tänases keskses kothumises alistas Nõmme Kalju võõral väljakul 2:0 FC Flora. Kalju asus kohtumist juhtima 86. minutil, kui penalti realiseeris Hidetoshi Wakui, mängu lõppseisu vormistas 90. minutil Tarmo Neemelo.

Turniiritabelis on FC Levadial nüüd liidrina 72 punkti, teine on Flora 70 ja kolmas Kalju 69 silmaga.

-

Mäng on alanud!

-

Flora algkoosseis: Prins, Jürgenson, Mets, Rähn, Baranov, Frolov, Lepistu, Beglarišvili, Alliku, Prosa, Logua

-

Kalju algkoosseis: Teleš, Mööl, Rodrigues, Bärengrub, Kallaste, Reginald, Vunk, Puri, Wakui, Nunes, Neemelo

-

Kohtumise alguses üritab tempot dikteerida Flora ning neil on tekkinud ka kaks olukorda, kust oleks olnud võimalik jõuda heale löögile. Siiski on Kalju kaitsjad tegelenud kindlalt

-

20 minutit mängitud ning Kalju on viimases ajal omanud rohkem kontrolli palli üle. Siiski seisab Flora kaitseliin küllaltki kõrgelt ja midagi ohtlikku ei ole Kalju suutnud vastaste värava all korda saata

-

34. minutil näeb Hidetoshi Wakui kollast kaarti

-

Esimene poolaeg läbi!

-

Esimene poolaeg pakkus palju võitlust ja mõlema meeskonna fännide poolt püroshow’d, kuid kumbki meeskond ei suutnud vastase värava all midagi eriti ohtlikku korda saata ning nii on esimese poolaja järel seis endiselt 0:0.

-

Algas teine poolaeg!

-

Teise poolaja alguses on Flora kaitseliin liimist lahti ja rumalad eksimused on kinkinud Kaljule ohtlikke olukordi. Siiski ei suutnud Kalju nendest olukordadest maksimumi võtta ja seis tablool püsib endiselt 0:0

-

Ohtlik olukord ka Floral, kuid pall läheb napilt siiski Teleši poolt valavatavast väravast mööda

-

57. minutil kollane kaart Jürgensonile, 58. minutil kollane kart Rodriguesile

-

Kollaseid kaarte tuleb veelgi: 60. minutil saab kollase kaardi Prosa, 61. minutil Kallaste

-

Kalju asub kohtumist 86. minutil juhtima, kui Hidetoshi Wakui realiseerib penalti

-

Vahepeal on jagatud veel kollaseid kaarte ning 81. minutil sai kollase kaardi Beglarišvili ning 82. minutil Eino Puri

-

90. minutil lööb Neemelo 2:0, kui ta lükab umbes ühe meetri pealt palli tühja väravasse. Kaljule 2:0!