Flora võistkond kindlustas hõbemedalid

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Mihkel Maripuu

Tallinna Flora jalgpallinaiskond alistas naiste meistriliiga 14. voorus Tallinna Levadia 1:0 ning kindlustas endale teise koha.

Flora naiskonna Facebooki lehe kohaselt lõi kohtumise ainsa värava 62. minutil Triin Väljataga, kes lükkas sisse Liis Pello löögi järel postist tagasi põrganud palli, vahendas Soccernet.ee.

Ka eelmise omavahelise kohtumise oli Flora võitnud teise poolaja tabamusest 1:0. Tänu omavaheliste mängude paremusele on Floral nüüd teine koht kindlustatud, kuna Levadia saaks parimal juhul hooaja punktide ja võitude arvud vaid võrdsustada.