Parim võõrründaja Hunt jäi võidust ilma viimasel sekundil

Rimo Hunt (nr. 20).
Rimo Hunt (nr. 20). Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti jalgpallikoondislane Rimo Hunt ja Kõzõlorda Kaisar võõrustasid täna päeval 4000 pealtvaataja ees Kasahstani ühte tugevaimat klubi Astanat, kuid jäid nende vastu võidust ilma viimasel sekundil.

Nimelt oli Kaisaril 58. minutist alates käes juhtohjad, ent kolmandal üleminutil viigistas pikakasvuline Kolumbia poolkaitsja Roger Canas seisu, tehes lõppskooriks 1:1, vahendab Soccernet.ee.

Hiljuti ühe kohaliku spordiportaali poolt liiga parimaks võõrründajaks valitud Rimo Hunt tegi kaasa kõik 90 minutit. Väravat pole ta nüüd löönud juba kuues viimases kohtumises.

Liigatabelis ja ühtlasi ka liidrite grupis on Kaisar kuue meeskonna seas 22 punktiga neljas.