Atletico alistas kodus Juventuse, Realile Bulgaariast üliraske võit

Atletico mängijad väravat tähistamas
Atletico mängijad väravat tähistamas Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas sai möödunud aasta finalist Madridi Atletico kodumurul jagu Juventusest. Mängu ainsa värava lõi Arda Turan teise poolaja keskel. Madridi Real oli samal ajal võõrsil hädas Bulgaaria meistri Razgradi Ludogoretsiga. Võõrustajad läksid mängu kiiresti Marcelinho tabamusest juhtima. Cristiano Ronaldo viigistas mänguseisu 25. minutil ning lõppskoori 2:1 vormistas lõpu eel Karim Benzema. Arsenal alistas Danny Welbecki kolme värava toel 4:1 Galatasaray, Dortmund oli võõrsil 3:0 üle Anderlechtist.

Tänased tulemused:

A-alagrupp:

Madridi Atletico – Juventus 1:0

75. Arda Turan

Malmö – Olympiakos 2:0

42. Markus Rosenberg, 82. Markus Rosenberg

Tabeliseis: 1. Torino Juventus 3 punkti, 2. Madridi Atletico 3, 3. Malmö FF 3, 4. Piraeuse Olympiacos

B-alagrupp:

Basel – Liverpool 1:0

53. Marco Streller

Ludogorets – Madridi Real 1:2

4. Marcelinho - 23. Cristiano Ronaldo (pen), 77 Karim Benzema

Tabeliseis: 1. Madridi Real 6, 2. FC Basel 3, 3. FC Liverpool 3, 4. Razgrad Ludogorets 0.

C-alagrupp:

Zeniit – Monaco 0:0

Leverkusen – Benfica 3:1

25. Stefan Kiessling, 34. Heung-Min Son, 64. Hakan Calhanoglu (pen) - 62.Eduardo Salvio

Tabeliseis: 1. AS Monaco 4, 2. Peterburi Zenit 4, 3. Leverkuseni Bayer 3, 4. Lissaboni Benfica 0.

D-alagrupp:

Anderlecht – Dortmund 0:3

4. Ciro Immobile, 69. Adrian Ramos, 79. Adrian Ramos

Arsenal – Galatasaray 4:1

23. Danny Welbeck, 30. Danny Welbeck, 41. Alexis Sanchez, 52. Danny Welbeck - 63. Burak Yilmaz (pen)

Tabeliseis: 1. Dortmundi Borussia 6, 2. Londoni Arsenal 3, 3. Istanbuli Galatasaray 1, 4. Anderlecht 1.

Enne mänge:

Õhtu esimeses kohtumises on omavahel C-grupi mängus vastamisi Peterburi Zeniit ja Monaco. Lisaks kohtuvad C-alagrupis omavahel Leverkuseni Bayer ja Lissaboni Benfica.

A-alagrupis on tähtsas mängus kohtumas eelmise hooaja finalist Madridi Atletico, kes kaotas avavoorus 2:3 Piraeuse Olympiakosele, ja Juventus. Atleticot võiduga üllatanud Piraeus mängib aga täna Malmö meeskonnaga.

B-alagrupis võõrustab Basel Liverpooli meeskonda ja eelmise hooaja võitja Madridi Real on külla sõitnud Razgradi Ludogoretsile.

D-alagrupis kohtuvad Londoni Arsenal ja Istanbuli Galatasaray ning Brüsseli Anderlecht ja Dortmundi Borussia.