Söödupunktid kirja saanud Rooba ja Liivik aitasid meeskonna võidule

Robert Rooba.
Robert Rooba. Foto: Toomas Tatar

Soome jäähoki meistrisarjas aitasid eestlased Robert Rooba ja Siim Liivik Espoo Bluesi 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) võiduni Tappara meeskonna vastu.

Tappara läks küll avakolmandikul Jarkko Malineni väravast kohtumist juhtima, kuid Bluesi mängija Jari Sailio viigistas enne perioodi lõppu. Sellel tabamusel said söödupunkti kirja nii Rooba kui ka Liivik, vahendas ERR Sport.

Järgneval kahel kolmandikul lisas Blues kummalgi ühe värava, kui täpsed olid Otso Rantakari ja Kai Kantola.

See oli Bluesile üheksast mängust kolmandaks võiduks ning liigatabelis ollakse 14 võistkonna konkurentsis hetkel 9. kohal.