Joosep Toome: esimene poolaeg oli kohutav

Mariel Gregor
Joosep Toome ja Tanel Kurbas (valges).
Joosep Toome ja Tanel Kurbas (valges). Foto: Jaanus Lensment

Koduse korvpallihooaja avasid täna Kalev/Cramo ja Tartu Rock ning Tallinna klubi sai 68:57 võidu. Rocki eesliinimees Joosep Toome tunnistas, et mäng kulges väga raskelt.

«Esimene poolaeg oli kohutav. Kolmandal veerandajal saime lõpus rütmi kätte ning jõudsime järgi, aga tulid pallikaotused ja nii ta läks,» sõnas Toome pärast kohtumist.

Tartu oli hädas nii rünnakul kui kaitses. Kolmepunktivisete protsent oli vaid 19,2, avapoolajal ei tabatud kaugelt kordagi. Miks tartlased eemalt visetel nii hädas olid, ei osanud Toome öelda: «Ei tea, mille taha see jäi.»

Toome oli ühtlasi Rocki resultatiivseim, tuues 11 punkti, lisaks sai ta kätte 6 lauapalli.

Tartlaste teine korvialune jõud Janar Talts lisas, et suurim vahe oli kaitsemängus. «Nad olid rünnakul ja kaitses paremad. Meie jäime kaitses väga hätta, mõtlemisainet on,» rääkis 7 punktiga piirdunud Talts.