Di Maria ja Falcao väravad tõid Manchester Unitedile võidu

Radamel Falcao väravat tähistamas
Radamel Falcao väravat tähistamas Foto: SCANPIX

Jalgpalli Inglismaa meistriliigas sai hooaja kolmanda võidu Manchester United, kes oli koduväljakul 2:1 üle Evertonist.

Mänguskoori avas 27. minutil Angel Di Maria. Esimese poolaja viimasel minutil oli Evertonil suurepärane võimalus viigistada, kuid David De Gea tõrjus Leghton Bainesi penalti. Kui teist poolaega oli mängitud kümme minutid, sai Everton oma tahtmise ning Steven Naismith viigistas. Viimane sõna jäi aga Unitedile, kui 62. minutil lõi võiduvärava Radamel Falcao. Kohtumise lõpus päästis Unitedi mitmel korral De Gea, kes tegi mitu hiilgavat tõrjet.

United tõusis 11 punktiga hetkel liigatabelis neljandaks. Neist võib mööduda Arsenal, kes kohtub täna liidri Chelseaga.