Kehra käsipallurid naasevad Valgevenest punktiga

Kehra mängumehed
Kehra mängumehed Foto: Liis Treimann / Postimees

Käsipalli Balti Liiga nädalavahetus lõppes kahe kohtumisega pühapäeval. Eesti klubidest oli võistlustules HC Kehra, kes kaotas mullusele võitjale Minski SKAle 26:36 (13:16). Seega jäi kehralaste Valgevene-reisi saagiks üks punkt, sest laupäeval suudeti 29:29 viiki mängida tugeva Bresti HC Meškoviga.

Nagu laupäeval Soome klubi Riihimäe Cocksi vastu, tegi tiitlikaitsja SKA kiire vahe sisse kohe mängu alguses, juhtides kümnendaks minutiks 9:2. Eestlased ei andnud alla ja vähendasid tõhusalt vahet, ent poolajavileks oldi siiski kolme väravaga taga ja kohtumine kaotati lõpuks juba suhteliselt kindlalt, 26:36.

Hooaja esimeses kaotusmängus oli kehralaste parim väravakütt nagu päev varemgi Brestis, Marko Slastinovski, seekord 9 väravaga. Kaspar Lees lisas 5, Indrek Napsep 4, Viktor Skripak 3, Rando-Juku Sirkas ja Kaimar Lees 2 ning Mikola Naum 1 värava. SKA poolelt tegi enim pahandust kogenud Valgevene koondislane Ivan Brovko 6 väravaga.

Teises pühapäevases Balti Liiga kohtumises lepiti jälle viiki – juba kolmas punktide jagamine alanud hooaja kümnes mängus. Bresti HC Meškov jätkab küll endiselt kaotuseta, kuid teine järjestikune viik kodusaalis tuli seekord Riihimäe Cocksi vastu. 30:30 (14:15) lõppenud kohtumise parimad snaiprid olid Artjom Selvasjuk ja Oleg Astrašapkin kodumeeskonnast 8 väravaga. Cocksi eestlastest viskas Kristo Voika kaks ning Antti Rogenbaum ja väravavaht Marius Aleksejev said kirja ühe tabamuse.