Kalev/Cramo sai Kuban-Lokomotivilt 63-punktilise kaotuse

Kalev/Cramo meeskond.
Kalev/Cramo meeskond. Foto: Tairo Lutter

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond alustas täna hooaega VTB Ühisliigas. Esimese mängu pidas ainukese Eesti klubina sarjas osalev Kalev eelmisel hooajal Euroliigas pallinud Kuban-Lokomotiviga ja Eesti meistermeeskonnal tuli vastu võtta suur 51:114 kaotus.

Frank Elegar oli kalevlaste parim, tuues 16 punkti ja võttes 9 lauapalli. Ükski teine Kalev/Cramo mängija kahekohalise punktiskoorini ei jõudnud. Võitjatele tõi Anthony Randolph 18 punkti.

9:2

Kuban on oma mängu käima saanud, kalevlased on aga visketabavusega hädas ja Alar Varrak võtab esimese time-outi, kui avaveerandit on mängitud pea kolm minutit

13:3

Škele tabab kahest vabaviskest ühe, ent Venemaa klubi realiseerib järjest mitu kiirrünnakut ja vahe aina kasvab

18:5

Halliku vabavisete järel on vahe 10 silma, ent kohe tabavad vastased kaugviske, veerandaja lõpuni viis minutit

26:11

Kalevi poolel mängu tulnud Singleri kaugviske järel on vahe 15 punkti, kalevlased lähevad oma rünnakutel üsna kiirelt viskele..

31:13

Ka veerandaja lõpp ei too Eesti meisterklubile rohkem edu ja Kuban vaid kasvatab vahet. Kalev tegi avaveerandiga juba 7 pallikaotust

31:13

Esimene veerandaeg on lõppenud!

Algas teine veerandaeg!

36:18

Singler tabab oma teise kaugviske ja ka Machado teeb skoori, ent vahe on juba väga suur ja sellise klubi vastu seda tagasi mängida on väga keeruline

41:20

Varrak on taas sunnitud mõtlemisaja võtma, kui poolaja lõpuni jääb neli ja pool minutit

46:22

Machado ja Elegari koostöö tulemusena teenib Elegar vabavisked ja tabab mõlemad

55:24

Machado saab tehnilise vea, mis Kalevile mõistagi kasuks ei tule. Vahe on veelgi paisunud. Kalevlaste resultatiivseim on seni 5 punktiga Elegar

62:26

Avapoolaeg lõpeb Kubani suure eduseisuga.

62:26

Algas kolmas veerandaeg!

66:28

Kurbanovi korvi järel on Kuban kindlalt võidu poole liikumas

78:37

Kuban kasutab jätkuvalt ka pressingut ning kalevlaste elu ei tehta kuidagi kergemaks ka nii suures eduseisus olles

89:45

Kõik jätkub samas tempos, kalevlased korvini ei jõua, Lokomotiv jätkab samas vaimus - Randolphi korvi järel on seis 89:45

94:45

Randolph tabab kolmel järjestikusel rünnakul ja Varrak on sunnitud taas time-outi võtma

102:47

Kuban lahendab järjest kiirrünnakuid ja vastaste korvide vahele mahub vaid üks Halliku kahepunktivise, skoor kasvab meeletu kiirusega ja Kubani tempo ei rauge

114:51

Elegar teeb veel Kalevi poolel skoori ja mäng on lõppenud. Kuban on saanud võimsa võidu.

114:51

Frank Elegar oli kalevlaste parim, tuues 16 punkti ja võttes 9 lauapalli. Ükski teine Kalev/Cramo mängija kahekohalise punktiskoorini ei jõudnud. Võitjatele tõi Randolph 18 punkti.

VTB avamängus alistas Kuban 3. oktoobril võõrsil tšehhide CEZ Nymburki 82:67.

Kalev/Cramol on peetud vaid kaks ametlikku kohtumist. Eesti korvpalli meistriliiga avamängus olid pealinlased paremad TÜ/Rockist 68:57 (Frank Elegar 17+9, Scott Machado 13+3+4, Armands Skele 13+4+3), karika veerandfinaalis võideti üleeile KK Pärnut 96:63 (EJ Singler 17+8, Kristjan Kitsing 13+13, Rain Veideman, Reinar Hallik 13, Mindaugas Kupsas 11).