Venemaa jalgpallikoondis kaotas valiksarjas üllatuslikult punkte

Petteunud Venemaa koondislased Aleksandr Keržakov (vasakul) ja Vassili Berezutski. Foto: SCANPIX

2016. aasta jalgpalli EM-valiksarjas kaotas täna õhtul üllatuslikult punkte Venemaa koondis, kes ei suutnud enamat 1:1 viigist Moldova koondisega.

Venemaa asus Moskvas G-alagrupi kohtumises 73. minutil Artjom Dzjuba täpsest penaltist juhtima, kuid juba järgmisel minutil viigistas Alexandru Epureanu matši seisu.

Teises samal ajal toimunud G-alagrupi kohtumises alistas Austria 1:0 Montenegro. Ainsa värava lõi Rubin Rafael Okotie.

G-alagrupi tabeliseis: 1. Austria 7 punkti/3 mängu, 2. Venemaa 5/3, 3. Montenegro 4/3, 4. Rootsi 2/2, 5. Liechtenstein 1/2, 6. Moldova 1/3.

C-alagrupi praeguseks lõppenud kohtumises alistas Ukraina 1:0 Makedoonia. Kohtumise ainsa värava lõi avapoolaja teisel lisaminutil Sergei Sidortšuk. Ukrainal on kolme mänguga koos nüüd kuus punkti.