Jalgpalli alla 21-aastaste koondis võitis Balti turniiri

U21 koondise peatreener Martin Reim.
U21 koondise peatreener Martin Reim. Foto: Mihkel Maripuu

Jalgpalli alla 21-aastaste Balti turniiri teises voorus kohtus Eesti Liepajas Leeduga. Kuigi skoori avasid leedulased juba 7. minutil, lõid Hannes Anier 12. ja Martin Kase 35. minutil kaks vastuväravat ja Eesti võitiski mängu 2:1. Avamängus oli Eesti viigistanud 1:1 Lätiga.

Turniiri viimases mängus alistas Läti teisipäeval Leedu 1:0 ja kogus nagu Eestigi neli punkti. Kuna Eesti väravate vahe on 3:2, Lätil aga 2:1, tuli U21 koondiste Balti turniiri võitjaks tänu enamlöödud väravale Eesti.

12. oktoobril kell 17:00 Liepaja Daugava staadion

LÄTI - EESTI  1:1 (0:0)

Väravad: 63. Igors Denis Rei - 79. ov. Vitālijs Barinovs

Eesti: 1-Marko Meerits, 5-Kevin Aloe, 4-Gerdo Juhkam, 18-Madis Vihmann, 2-Trevor Elhi, 7-Maksim Gussev (59. 24-Martin Kase), 6-Brent Lepistu (65. 20-Karl Mööl), 16-Tauno Tekko, 14-Pavel Marin (90.+3. 15-Ragnar Piir), 9-Hannes Anier (59. 17-Erkki Junolainen), 10-Roman Sobtšenko (65. 11-Kevin Kauber).

Varus: 12-Richard Aland, 20-Karl Mööl, 24-Martin Kase, 17-Erkki Junolainen, 15-Ragnar Piir, 11-Kevin Kauber, 8-Andreas Raudsepp.

13. oktoobril kell 18:00 Liepaja Daugava staadion

EESTI - LEEDU  2:1 (2:1) LÕPPSEIS

Väravad: 12. Hannes Anier, 35. Martin Kase - 7. Edvardas Tamulevičius

Eesti: 12-Richard Aland, 17-Erkki Junolainen, 4-Gerdo Juhkam, 15-Ragnar Piir, 2-Trevor Elhi, 11-Kevin Kauber, 20-Karl Mööl, 6-Brent Lepistu, 7-Maksim Gussev, 9-Hannes Anier, 24-Martin Kase.

Varus: 1-Marko Meerits, 10-Roman Sobtšenko, 16-Tauno Tekko, 14-Pavel Marin, 18-Madis Vihmann, 5-Kevin Aloe, 8-Andreas Raudsepp.