Euroliiga avalahingu võitis Vitoria Laboral

Euroliiga promopilt.
Euroliiga promopilt. Foto: twitter.com

Täna algas uus korvpalli Euroliiga hooaeg, mille avalahingus võitis Vitoria Laboral Kutxa meeskond Klaipeda Neptunast.

Avaveerandi võitis Vitoria meeskond 20:15, poolajaks oli seis 37:30. Tasavägiselt kulges ka kolmas veerandaeg, aga enne viimast veerandaega olid võõrustajad suutnud iga veerandaja väikese paremusega sisse mängida edu 61:50. Mäng lõppes seisul 88:67.

Võõrustajate parimana viskas 20 punkti Davis Bertans, Neptunase suurimaks korvikütiks oli 17 silmaga Donatas Zavackas.

Euroliiga jätkub homme, kui kavas on viis mängu. Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgiris peab oma esimese kohtumise reedel.