Tiitli poole liikuv BATE lõi Kotenko selja taha neli palli

Artur Kotenko.
Artur Kotenko. Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Artur Kotenko koduklubi Soligorski Šahtjor sai Valgevene jalgpalli kõrgliigas kirja kaotuse, kui kodumurul meistritiitli poole kulgevale Borissovi BATE-le jäädi alla 1:4, vahenda Soccernet.ee.

Juba teisel minutil penaltist kaotusseisu jäänud Šahtjor suutis avapoolaja lõpus ühe värava tagasi lüüa ning vahe 1:3 peale vähendada, kuid teisel poolajal tagasitulekuks enam rammu ei jagunud ning mängu lõpus vormistasid külalised endale võimsad võidunumbrid.

Kotenko tegi Šahtjori väravasuul kaasa kõik 90 minutit. Eestlase klubi jätkab Valgevene kõrgliigas 44 punktiga pronksikohal, Novopolotski Naftan jääb ühe vähempeetud kohtumise juures maha kolme silmaga.