Lindpere vahetati viigimängus pingile

Joel Lindpere
Joel Lindpere Foto: Kristjan Jaak Kangur

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Joel Lindpere sai Tšehhi kõrgliiga 11. voorus mängida 74. minutini, mil ta 2004. aasta EM-finaalturniiri parima väravaküti Milan Baroši vastu välja vahetati.

Lindpere koduklubi Ostrava Banik võõrustas liigatabeli eelviimasel, 15. real asetsenud Jihlavat ning ei suutnud enamat 0:0 viigist, vahendas Soccernet.ee.

58. minutil avanes eestlasel hea väravavõimalus, aga puurivaht suutis Lindpere lähilöögile käed vahele panna.

Banik paikneb hetkel neljandal kohal. Lindpere on kuulunud põhikoosseisu Baniku 11 liigamängust 10-s, kuid pole ühtki kohtumist lõpuni mänginud.