Kalev/Cramo sai Volgogradis Ühisliiga esimese võidu

Kalev/Cramo ja Jurmala kohtumine.
Kalev/Cramo ja Jurmala kohtumine. Foto: Albert Truuväärt

Kalev/Cramo korvpallimeeskond pidas täna VTB Ühisliigas hooaja kolmanda mängu, kui võõrsil mindi vastamisi Volgogradi Krasnõi Oktjabriga. Kalev juhtis suurema osa mängust, ent lõpp kujunes tõeliseks trilleriks, kus Eesti meister 83:82 peale jäi ning liigas kahe kaotuse kõrvale esimese võidu sai. Võidu tõi Scott Machado täpne vabavise viimastel sekunditel, mängujuhi arvele jäi lõpuks 22 punkti ja 5 söötu. 21 punkti viskas Gregor Arbet, 16 punkti ja 12 lauapalli lisas Frank Elegar ja 14 silma Erik Keedus. Kalevlased tabasid 12 kaugviset. Kaotajate parim oli 22 punktiga DJ Kennedy.

(Oktjabr - Kalev/Cramo):

Mäng on iga hetk algamas!

Oktjabri algkoosseis: Kane, Zamanski, Victor, Kennedy, Lihholitov

Kalev/Cramo algkoosseis: Veideman, Keedus, Škele, Arbet, Elegar

Mäng algas!

5:3

Arbet tabab koos veaga ja viib Kalevi juhtima, ent Kennedy tabab Oktjabri eest kaks korvi järjest ning Venemaa klubi pääseb omakorda eduseisu

16:12

Kalevlased jäävad 9:16 kaotusseisu, kuni Arbet tabab oma teise kaugviske. Tema arvel juba 9 silma. Kolm minutit avaveerandi lõpuni

20:16

Veidemani vabavisete järel vahe taas 4 silma

20:16

Avaveerandil on  vastased suutnud Kalevi senise liidri Elegari hästi kinni saada, ameeriklane on toonud vaid ühe punkti

23:16

Esimene veerandaeg on lõppenud!

23:16

Algas teine veerandaeg!

23:18

Elegarilt veerandaja alguses vaheltlõige, millele järgneb kiirrünnak ja pealtpanek

25:20

Cousin murrab korvi alla ning viskab palli korvi, ent Elegar toob vabavisetest veel kaks punkti ja tabab kohe ka korvi alt - tema arvel nüüd juba 7 punkti

33:29

Keeduselt kolmene. Kalevlased on täna kaugelt üsna hästi tabanud (8/3), ent hädas ollakse lauavõitlusega, kus Oktjabr on saanud 19, Kalev 8 palli

33:34

Keeduselt teine kolmene! Veidemanilt veel pealtpanek ja Kalev juhib, kui poolaja lõpuni jääb 3.20, time-out

49:52

Keedus tabab oma kolmanda kolmese täna ning Arbet oma neljanda ning Kalev juhib kolmanda veerandaja keskel

51:55

Arbet on täna hoos, tabab korvi alt koos veaga ja tema arvel juba 18 silma

52:59

Arbet teeb veel skoori nii korvi alt kui vabavisetest. Resultatiivsed on ka Keedus ja Elegar ja Kalevi edu püsib

52:61

Machado ja Elegar heast koostööst veerandaja lõpus korvi ei sünni, ent Elegar teenib vabavisked ja tabab mõlemad

52:61

Kolmas veerandaeg on lõppenud!

52:61

Algas neljas veerandaeg!

57:64

Kennedy ja Travis teevad Volgogradi klubi poolt skoori, Machado vastab kolmesega

60:67

Arbeti viienda kaugviske järel on vahe 7 punkti

64:67

Victor ja Kennedy toovad Oktjabri veel lähemale ja Kalev võtab time-outi, mängida 7 minutit

70:72

Travis ja Victor kasvatavad taas skoori, ent Machado tabab kolmese ja seejärel ka veel kahel kaks korda kahese

73:72

Victor viib Venemaa klubi juhtima, kui neljanda veerandaja lõpuni jääb veidi alla 4 minuti. Alar Varrak võtab mõtlemisaja.

75:72

Kenendy tabab kaks vabaviset

75:74

Veideman murrab edukalt vastaste korvi alla ja vähendab vahet, taas time-out, seekord Volgogradi klubi poolt, normaalaja lõpuni jääb 2.22

75:76

Elegar korvi alt ja Kalev omakorda punktiga peal

75:78

Machado murrab korvi alla ja suudab kolme vastase vastu palli korvi toimetada

78:78

Kennedy tabab Oktjabri poolel koos veaga ning vabavise samuti sees, seis viigis, mängida 1.14

78:81

Machado leiab sööduga Keeduse, kes tabab kolmese, Oktjabr võtab time-outi, 48 sekundit mängida. Keedus on täna tabanud 4 kaugviset