Agüero lõi penaltiterohkes mängus neli väravat

Mariel Gregor
Sergio Agüero on tänavu olnud peamine Manchester City edukate rünnakute lõpetaja. Foto: AFP/SCANPIX

Inglismaa jalgpalli meistriliigas pakkusid Manchester City ja Tottenham Hotspuri meeskonnad täna väga võitlusliku ja penaltiterohke mängu. Manchesteri klubi sai tänu Sergio Agüero neljale väravale 4:1 võidu.

Agüero oli täpne kahel penaltil, kaks tabamust sündis mängust. 32. minuti eksis ta veel ühel penaltil.

Tottenhami ainsa värava lõi 15. minutil Christian Eriksen. Hotspuril oli 62. minutil võimalus samuti 11 meetri karistuslöögist skoori kasvatada, ent Roberto Soldado eksis.

Manchester City - Tottenham Hotspur 4:1 (2:1)

Väravad: 13., 20. pen., 68. pen., 75. Sergio Agüero - 15. Christian Eriksen

Eksitud penaltid: 32. Sergio Agüero - 62. Roberto Soldado

Eemaldamine: 67. Federico Fazio