Rammo lõpetas Qingdao MK-etapi 8. kohaga

Mariel Gregor
Karl-Martin Rammo.
Karl-Martin Rammo. Foto: Riina Ramst

Purjetamise maailmakarika etapil Hiinas Qingdaos peeti täna otsustav medalisõit, kus seilas ka Eesti Laseri-purjetaja Karl-Martin Rammo.

Topeltpunktid andnud medalisõidu 7. tulemusega lõpetanud Karl-Martin Rammo (Rein Ottosoni Purjespordikool/Tallinna Jahtklubi) sai Laser Standard klassis MK-etapi kokkuvõttes 8. koha.

Laseril võitis regati horvaat Tonci Stipanovic. Teiseks tuli Pavlos Kontides Küproselt ja kolmanda koha sai austraallane Tom Burton.

ISAF maailmakarika sari koosneb viiest etapist. Sarja avaregatt peeti 14.-18. oktoobril Hiinas Qingdaos. Sellele järgneb 7.-14. detsembril Austraalias Melbourne'is toimuv etapp. 24.-31. jaanuarini vältavale Miami osavõistlusele järgneb 20.-26. aprillini Prantsusmaal Hyeres'is peetav võistlus. Sari lõppeb Suurbritannias Weymouthis ja Portlandis 8.-14. juunil aset leidva regatiga.