Itaalia liigas hea seeria teinud Juventus kaotas viimaks punkte

Sassuolo ja Juventuse mäng.
Sassuolo ja Juventuse mäng. Foto: SCANPIX

Valitsev Itaalia jalgpallimeister Juventus oli võtnud koduliigas 13 järjestikust võitu, aga eile mängiti võõral väljakul Sassuologa 1:1 viiki.

Mängu otsustavad sündmused toimusid esimese paarikümne minuti jooksul. Esmalt läks Sassuolo pärast korralikku pusimist läbi õnne kohtumist tänu Simone Zaza väravale 1:0 juhtima. Eduseisu aga kaua nautida ei saadud, sest Prantsusmaa imelaps Paul Pogba viigistas tänu kenale kauglöögile juba seitse minutit hiljem seisu, vahendas Soccernet.ee.

Kuigi see oli Juventuse jaoks alles esimene mäng, mida sel hooajal võita ei suudetud, siis edu teise koha ees on ikkagi vaid üks punkt. Täna oli sel positsioonil paiknev AS Roma väga kindlalt 3:0 üle Chievost.