Tennise maailma esireket sai üllatavalt kindla kaotuse

Serena Williams ei saanud Simona Halepi vastu oma mängu käima
Serena Williams ei saanud Simona Halepi vastu oma mängu käima Foto: SCANPIX

Singapuris jätkuval tennise WTA sarja finaalturniiril sai üllatavalt kindla kaotuse maailma esinumber Serena Williams, kes tunnistas Simona Halepi paremust.

Halep loovutas 0:6, 2:6 võidumängus Williamsile kõigest kaks geimi. Kogu esimese seti jooksul õnnestus Willamsil võita kõigest üheksa punkti. Mäng kestis kõigest ühe tunni ja viis minutit. Tegemist oli Williamsi karjääri ühe kindlaima kaotusega.

Punases grupis on Williamsil kahest mängust kirjas võit ja kaotus, Halepil aga kaks võitu. Siiski võib ka Williams veel poolfinaali pääseda, kui ta võidab homme Eugenie Bouchardi.