Balti liiga: Rapla alistas põnevusmängus Moskva Dinamo, TTÜ võitis Lietkabelise meeskonda

Rapla Tyco ja Rakvere Tarva Balti liiga mäng.
Rapla Tyco ja Rakvere Tarva Balti liiga mäng. Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Korvpalli Balti liigas pidasid Eesti klubid täna kaks mängu: Rapla Tyco alistas kodusaalis Moskva Dinamo ja TTÜ oli parem Lietkabelise meeskonnast.

TTÜ alistas numbritega 84:77 Lietkabelise, võitjameeskonna suurimaks korvikütiks oli 24 punkti ja kaheksa lauapalliga Joonas Järveläinen, külaliste poolt viskas Zygimantas Jonusas 18 silma. Rapla mängis omakorda kodusaalis peetud põnevusmängus 74:70 üle Moskva Dinamo. Tyco meeskonna parimana viskas Rait-Riivo Laane 19 punkti, külaliste poolt panustas Denis Zahharov samuti 19 silmaga.

Tänased Balti liiga mängud on alanud! Rapla meeskond võõrustab Moskva Dinamot, TTÜ mängib kodus Lietkabelisega

Rapla meeskond lubab külalistel skoori avada ja nii jäädakse kodusaalis 0;2 kaotusseisu, TTÜ on samuti seisuga 5:7 jäänud taha

Rapla on saanud 6:4 juhtima, TTÜ edu Lietkabelise ees on 13:10

Rapla on saanud esimese viie minuti järel 10:4 juhtima

Rapla on esimese veerandaja viimaste minutite eel juhtimas 15:8, TTÜ ja Lietkabelise kohtumise avaveerandi võitis 17:12 Eesti meeskond

Rapla on teise veerandaja alguses juhtimas Dinamo vastu 19:17, TTÜl ja Lietkabelisel on jäänud poolaega mängida 2.13 ja Eesti klubi on juhtimas 31:18

TTÜ võidab avapoolaja Lietkabelise vastu 35:25

Rapla on jäänud teise veerandaja keskpaigaks Dinamo vastu 22:24 kaotusseisu

Rapla ja Moskva Dinamo mängu poolaja lõpuni jääb 2.29, võõrustajad on taga 27:31

Rapla ja Dinamo mängu poolaja võidab napilt 33:32 Moskva meeskond

TTÜ ja Lietkabelise mängu kolmandast veerandajast on pool mängitud, TTÜ on juhtimas 43:36

Rapla ja Dinamo on alustanud teist poolaega, esimese kahe minuti järel on Rapla 36:37 taga

TTÜ ja Lietkabelise mängu kolmas veerandaeg hakkab lõppema, kodumeeskond on 53:43 juhtimas

TTÜ on kolmanda veerandaja järel juhtimas 53:47

Rapla on omakorda kolmanda veerandaja keskel 42:40 juhtimas Moskva Dinamo vastu

Rapla ja Dinamo mängus on jäänud kolmandat veerandaega mängida 2.52, Eesti klubi on 44:48 kaotusseisus

TTÜ hoiab Lietkabelise vastu kümnepunktist eduseisu, tablool on numbrid 60:50 ja mängida jääb 6.41

Rapla on enne viimast veerandaega 50:52 kaotusseisus

TTÜ ja Lietkabelise mängu lõpuni on viis minutit, TTÜ on juhtimas 67:54

TTÜ ja Lietkabelise mängu lõpuni jääb 3.24, Eesti klubi on juhtimas 69:61

Rapla on 7.11 enne mängu lõppu 56:57 kaotamas Moskva Dinamole

TTÜl on võidu vormistamiseks veel mängida 1.12, seis tablool näitab 76:67 võõrustajate eduseisu

Rapla ja Dinamo peavad endiselt pingelist lahingut, 3.06 on mängu normaalaja lõpuni ja Eesti meeskond on 60:59 juhtimas

TTÜ ja Lietkabelise kohtumise lõpuni jääb 35 sekundit, kui TTÜ võtab 78:73 eduseisus aja maha

TTÜ ja Lietkabelise mängu lõpuni jääb 27 sekundit ja võõrustajad on endiselt 80:75 juhtimas, aga taas võetakse minutiline mõtlemispaus

Rapla ja Moskva meeskonna kohtumise lõpuvileni jääb 2.15, TYCO meeskond on 61:59 juhtimas

TTÜ võtab kodusaalis 84:77 võidu Lietkabelise üle

TTÜ suurimaks korvikütiks oli 24 punkti ja kaheksa lauapalliga Joonas Järveläinen, külaliste poolt viskas Zygimantas Jonusas 18 silma

Rapla on saanud väikese edu sisse ja 1.05 enne mängu lõppu on seis 69:62

Rapla mängu lõpuni jääb 57 sekundit, tablool on seis 69:65

47 sekundit mängida, Rapla juhtimas 70:65

Dinamo mehed proovivad kordamööda kaugelt peale visata, aga pall ei kuku sisse

Laane vabavise viib Rapla 71:67 juhtima, kui 30 sekundit enne lõppu tabab kolmepunktiviske Budu ja seis on 71:70

Võõrustajate parimana viskas Rait-Riivo Laane 19 punkti

Eile kaotas Dinamo Rakvere Tarvale 77:83, seejuures oli Moskva meeskonnal avaveerandil kätte võideldud 14-punktiline eduseis.