Žalgiris küttis Euroliigas Nižni Novgorodile tõelise Leedu sauna

Paulius Jankunas (paremal).
Paulius Jankunas (paremal). Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas alistas Kaunase Žalgiris kodusaalis koguni 97:63 Nižni Novgorodi meeskonna.

Teisel veerandajal külalistel vaid seitse punkti visata lasknud Žalgiris võitis juba poolaja 48:24. Teisel poolajal veelgi edu kasvatanud leedulaste poolel viskas koguni kuus meest kahekohalise arvu punkte, resultatiivseim oli 13 punktiga Paulius Jankunas. Nižni Novgorodile tõi Taylor Rochestie 16 punkti.

Siim-Sander Vene täna Žalgirise koosseisu ei kuulunud. Mõlemal meeskonnal on kahe vooru järel nüüd tabelis kirjas võit ja kaotus.