Koduväljakul kiirelt kaotusseisu jäänud Madridi Real alistas suures vastasseisus Barcelona

James Rodriguez ja Cristiano Ronaldo.
James Rodriguez ja Cristiano Ronaldo. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli kõrgliiga tänases põnevuslahingus kohtusid El Clasico vastasseisus vanad rivaalid Madridi Real ja Barcelona. Mängu läks juba neljandal minutil Neymari väravast juhtima Barcelona, aga avapoolaja lõpuks oli tablool viigiseis, kui 35. minutil realiseeris penalti Cristiano Ronaldo. Teisel poolajal löödi kaks väravat ja need mõlemad kodumeeskonna poolt: Pepe tõi 50. minutil tabloole skoori 2:1, Reali võiduskooriks kujunenud seisu 3:1 vormistas 61. mänguminutil Karim Benzema.

Tere õhtust, head jalgpallisõbrad! Suur lahing Madridi Reali ja Barcelona vahel on kohekohe algamas!

Meeskondade algkoosseisud:
Real:
Casillas, Marcelo, Pepe, Ramos, Carvajal, Kroos, Modric, James, Isco, Benzema, Ronaldo
Barcelona: Bravo, Mathieu, Pique, Mascherano, Alves, Busquets, Xavi, Iniesta, Neymar, Messi, Suarez

Mäng on alanud!

0:1

4. minut - uskumatu algus mängule: Neymar viib külalised juba neljandal mänguminutil juhtima!!

0:1

11. mänguminut - Realilt hea rünnak, aga Ronaldo ja Benzema ilus koostöö siiski väravani ei jõua

0:1

14. mänguminut - väljakukohtunik näitab mängu teist kollast kaarti: kui esimese sai Messi, siis seekord on reeglite vastu eksinud Neymar

0:1

22. mänguminut - võimalus Messil, aga Casillas valvab Reali väravat

0:1

23. mänguminut - kohe järgmine hea rünnak Barcelonalt, aga hea ääre pealt antud sööt jääb tühja värava ees eraliseerimata

0:1

28. mänguminut - Barcelona on mängu valitsemas ja pidevalt saadakse ohtlikult Reali karistusala lähedale palliga

2:1

Real saab teise poolaja alguses juhtima!!!

2:1

50. mänguminut - värava lööb Pepe, kes saab nurgalöögist peale lüüa ja kõmmutab palli Bravo selja taha!

2:1

56. mänguminut - omakorda võimalus Barcelonal, aga Casillas saab pallile näpud vahele ja Barca nurgalöök ohtlikuks ei kujune

2:1

69. mänguminut - Suarez tõmmatakse maha, aga Barcelonale sellest olukorrast midagi ei määrata ja Reali poolt ka Ramos kaarti ei teeni

3:1

61. mänguminut - Benzema skoorib ja Real saab koduväljakul 3:1 juhtima!!

3:1

Benzema vormistab väravaks ilusa Reali söödumängu ja meeskonnatöö

3:1

65. mänguminut - teisel poolajal on omakorda raskustes Barcelona, Real seevastu ründab agressiivselt ja loob rohkelt ohtlikke olukordi

3:1

69. mänguminut - Suarez vahetatakse puhkama, tema asemel tuleb mängu Pedro

3:1

84. mänguminut - Real vahetab välja Isco, tema asemel Illaramendi platsile

3:1

87. minut - Real teeb mängu lõpus veel vahetuse, kui Benzema vahetatakse puhkama ja platsile tuleb Khedira

3:1

89. mänguminut - Real teeb veel ühe vahetuse: Modric pingile, Arbeloa mängu

3:1

94. mänguminut - Ronaldo saab kollase kaardi

3:1

Ja kõlab lõpuvile, Real võidab kodus 3:1

Enne tänast on Real ja Barcelona pidanud ajaloo jooksul omavahel 260 mängu ning võidusaldo on praegu 107 matšiga Barca kasuks. Viimati mängiti omavahel  käesoleva aasta aprillis, kui Hispaania karikasarjas sai 2:1 võidu Madridi meeskond.

Omavaheliste suurrivaalide tänasel mängul on lisaks Reali superstaarile Cristiano Ronaldole ja Barcelona väravamasinale Lionel Messile suure tähelepanu all ka kurikuulus Luis Suarez, kes pärast suvisel MMil teenitud mängukeeldu esimest korda Barca esindusmeeskonna ametlikus mängus platsile tohib minna.

Liigatabeli seisukohast vajab rohkem võidupunkte Real, kes on hetkel 18 punktiga kolmandal kohal, Barcelona on samal ajal 22 punktiga liiga liidrikohal.