Kamsi kaks väravat andsid eestlase koduklubile Soome liiga hõbemedalid

Gert Kams.
Gert Kams. Foto: Priit Simson

Eesti jalgpallikoondise paremäär Gert Kams tulistas täna Soome kõrgliiga hooaja viimases voorus MYPA-le kaks väravat, aidates SJK 3:1 võidule ja ühtlasi sellega hõbemedalile.

Põhikoosseisus alustanud Kams avas skoori juba 15. minutil, viies pea 2000 pealtvaataja ees kodus mänginud SJK juhtima. 27. minutil duubeldas skoori Cedric Gogoua ja muutis võõrustajate edu juba päris kindlaks, vahendas Soccernet.ee.

Teise poolaja alguses, täpsemalt 50. minutil lõi täismängu kirja saanud Kams oma teise ja SJK kolmanda värava, pärast mida teenis kohe ka kollase kaardi. Kuigi 72. minutil lõid külalised ühe värava tagasi, võttes Mihkel Aksalult nullimängu, olid Kamsi tabamused SJK võidu ja hõbemedaliteni viinud.