Zenjovi koduklubi teenis taas kaotuse

Sergei Zenjov.
Sergei Zenjov. Foto: Blackpool FC

Eesti jalgpallikoondislase Sergei Zenjovi koduklubi Blackpool sai Inglismaa jalgpalli esiliigas kolmanda järjestikuse kaotuse, kui võõrsil kaotati Readingule 0:3.

15 625 pealtvaataja ees mängitud kohtumises asus Reading juhtima 23. minutil, kui täpne oli Glenn Murray. Mängu saatuse otsustas Blackpooli mängija Peter Clarke'i omavärav 70. minutil ning viimase tabamuse lõi Zenjovi koduklubi võrku penaltist neljandal üleminutil Nick Blackman, vahendas ERR Sport.

Zenjov ei kuulunud klubi koosseisu juba kolmandat mängu järjest, kuna ravib koondisemängudest saadud seljavigastust.

Blackpool on 14. vooru järel 24 meeskonna konkurentsis punane latern, olles kogunud vaid 6 punkti.