Rimo Hunt jääb Kasahstanis medalita

Rimo Hunt (nr. 20) Eesti koondise särgis.
Rimo Hunt (nr. 20) Eesti koondise särgis. Foto: Liis Treimann

Jalgpallur Rimo Hundi koduklubi Kõzõlorda Kaisar mängis Aktobega 2:2 viiki ning sellega sai selgeks, et tänavu tuleb medalitest suu puhtaks pühkida.

Aktobe läks Kaisari vastu kiirelt 2:0 ette, aga 45. minutil jäädi kümnekesi ning Hunt koos sõpradega sai neid murdma hakata. Järgnenud penalti löödigi esimesel üleminutil ära. Teisel poolajal küll ei suudetud pikalt skoori teha, aga kolm minutit enne normaalaega toodi viigiseis ikkagi tabloole. Hunt püsis väljakul avavilest lõpuvileni, kirjutab Soccernet.ee.

Kaks vooru enne on Kaisar Kasahstani kõrgliigas neljandal kohal, aga kolmandal kohal asuv Aktobe on seitsme punkti kaugusel.