Valitsev Inglismaa meister sai karikasarjas üllatuskaotuse

Moussa Sissoko
Moussa Sissoko Foto: SCANPIX

Manchester City jalgpalliklubi teekond Inglismaa liigakarikas on selleks hooajaks läbi, kuna kodus jäädi alla Newcastle'ile.

Rolando Aarons viis Manchesteri külastanud Newcastle'i juba 6. minutil juhtima ning eduseis ja teine võit Newcastle'i jaoks mõne päeva jooksul muutus kindlaks 76. minutil, mil Moussa Sissoko võrku sahistas, vahendab Soccernet.ee.

Kuigi Cityl olid mitmed staarid väljakul, ei suudetud kohtumist tagasi enda kasuks pöörata ja lõpuks jäädigi 0:2 alla.

Veel jõudsid kolmapäevaste mängudega veerandfinaalidesse Tottenham ja Southampton.