TTÜ alistas koduses meistriliigas kindlalt Pärnu meeskonna

TTÜ korvpalliklubi (punases)
TTÜ korvpalliklubi (punases) Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Korvpalli meistriliigas kohtusid täna TTÜ ja Pärnu meeskonnad, mängu võitis 90:70 (41:38) TTÜ. Võitjate parimana viskas Joonas Järveläinen 18 punkti, Kiur Akenpärg ja Toomas Raadik lisasid 17 silma, Jaan Puideti arvele jäi 15 punkti. Pärnu suurimaks korvikütiks oli 18 punktiga Ronaldas Rutkauskas.

36:26

Teine poolaeg käib, TTÜ poolt hea alguse teinud Järveläinen teenib korraga vea rünnakul ja tehnilise vea, see võib olla Pärnu jaoks võimalus möngu tagasi tulla

66:53

TTÜ on nüüd suutnud edu suurendada, kas Pärnu püsib neil kannul?

76:62

Pärnu alustab neljandat veerandaega sellega, et suudab vahe veidi väiksemaks mängida

Kohtumine on lõppenud, TTÜ võtab kindla võidu

Koduväljaku eelist omav TTÜ on seni meistriliigas võitnud vaid ühe kohtumise. Hooaja esimeses mängus alistati TLÜ/Kalev 79:64. Õige lähedal oldi võidule ka Rapla vastu, kuid normaalaja lõpus anti edu käest. Lisaaeg kaotati mälestusväärses kohtumises juba kuivalt 0:18, vahendab basket.ee.

Meeskonna suurim punktitooja on seni olnud Joonas Järveläinen, kelle keskmine näitaja on 13,25.

Pärnul on liigatabelis kirjas kolm võitu, üksteise järel alistati TYCO Rapla, TLÜ/Kalev ning lisaajal Rakvere Tarvas. Viimati kaotati võõrsil suurelt Tartu Ülikool/Rockile 63:90.

Pärnul mahuvad koguni neli mängijat liiga resultatiivsustabelis esitosinasse - Janis Vahter (keskmiselt 15,5 punkti), Sandis Silavs ja Renato Lindmets (mõlemal 14,0 punkti) ja Rannar Raap (13,75).